Sandra Szrot

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat w Prywatnej Artystycznej Szkole Baletowej „Terpsychora” w Katowicach gdzie regularnie uczęszczała na zajęcia z tańca klasycznego, współczesnego, ludowego, charakterystycznego, rytmiki i stepu.

Już w wieku 15 lat zaczęła się również doszkalać na warsztatach w Polsce i za granicą. Po skończeniu szkoły średniej wyjechała na studia do Torunia, gdzie trenowała pod okiem Piotra Jagielskiego i już w wieku 20 lat zaczęła prowadzić pierwsze zajęcia taneczne z baletu, jazzu i tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży.

W 2016 roku zatańczyła w musicalu „Tajemnica Tomka Sawyera”, zrealizowanego przez Teatr Muzyczny w Toruniu.  Przez ponad rok szkoliła się we Włoszech, w szkołach tańca „Naturalmente Danza” w Perugii i  „Opus Ballet Centro Coreografico” we Florencji. Dwukrotnie współpracowała z włoską firmą Jolly Animation i pracowała jako animatorka i tancerka.

Obecnie już od 3 lat wspołpracuje z szkołą tańca Dance Now Aleksandry Wojtanowicz Piętowskiej, gdzie prowadzi zajęcia min z baletu, jazzu i tańca nowoczesnego.

© Copyright 2020 - Szkoła Tańca i Akademia Teatru DANCE NOW!