Nazwa

Szkoła tańca i akademia teatru DanceNow ma przyjemność zaprosić na letnie kolonie nad Jeziorem Dejnowo!

Po raz kolejny nasza szkoła organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat oraz zainteresowanych dobrą zabawą i relaksem rodziców. Spędź aktywnie czas razem ze swoją pociechą!

Nie czekaj ani chwili dłużej, zapoznaj się ze szczegółami wyjazdu i rezerwuj czas oraz miejsce już dziś!

Miejsce i termin

Kolonia odbędzie się w terminie 2-11 lipca 2019 (9 noclegów) i tym roku ponownie odwiedzimy Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy „CEDOZ”, Święta Lipka, 11-440 Reszel.

Na miejscu czekają na nas w pełni wyposażone 2-8 osobowe domki letniskowe z pełnym węzłem sanitarnym, boisko do siatkówki i koszykówki, tenis stołowy, plac zabaw, sala do tańca, miejsce na ognisko czy grilla, strzeżona piaszczysta plaża, pomost kąpielowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Nad bezpieczeństwem wszystkich osób czuwają ratownicy WOPR.

 

Program

Program wyjazdu obejmuje naukę tańca (różne style) z elementami gimnastyczno-akrobatycznymi dla dzieci, naukę tańca, gimnastykę oraz yogę dla rodziców, warsztaty teatralne, wokalne oraz, na zakończenie, musical w plenerze!

Nowością w tym roku będą zajęcia z break dance oraz nauka jazdy konnej!

Organizowane będą gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, podchody, pokaz mody na pomoście, dyskoteka na świeżym powietrzy oraz ognisko. Infrastruktura ośrodka dostępna do codziennego użytku.

W programie planowane są również rejsy kajakowe, wycieczka do Parku Wodnego Tropikana, parku linowego w Mikołajkach, zwiedzanie Sanktuarium w Świętej Lipce oraz Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie.

Cena

Zostały ostatnie miejsca!

Koszt wyjazdu za jedną osobę wynosi 1850 złotych! a całą kwotę należy wpłacić do końca kwietnia. Zapisując dwójkę dzieci, drugie jedzie z zniżką 20%!

Cena obejmuje zakwaterowanie w domkach, pełne wyżywienie (4 posiłki), w dniu wycieczki prowiant, realizacja programu pobytu, opiekę wychowawców, opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz transport w obie strony pociągiem InterCity oraz busem ze stacji PKP.

Ilość miejsc ograniczona, zatem nie czekaj i zapisz siebie oraz swoje dziecko jeszcze dziś!

Zapisy oraz więcej informacji dostępnych pod numerem telefonu: 501 198 094.
Numer konta szkoły: 2311 4020 040000 3702 3685 9832 (nieaktualny)

Jeśli masz jakies pytania, zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy.

Serdecznie zapraszamy!

 

© Copyright 2020 - Szkoła Tańca i Akademia Teatru DANCE NOW!